Sukces przychodzi jedynie do tych którzy działają,
podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.

~Thomas Edison

3
paź

Co o mnie piszą w necie ...

Warto jest czasem sprawdzić kto, co i jak o nas i naszej działalności pisze. Doceniana jest moja wiedza i rośnie liczba pełnionych przeze mnie funkcji eksperta. Dlatego też, informacje o mnie zamieszczane są w różnych miejscach. Zaciekawiła mnie ilość informacji o mnie w Internecie.

„Wrzuciłam” na wyszukiwarkę hasło „Anna Maria Dukat” i zagłębiłam mą ciekawość w zamieszczone teksty na wielu stronach i portalach internetowych.

Strony moich obecnych zleceniodawców i instytucji współpracujących zawierają aktualne informacje o mnie i prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej. Jest jednak wiele stron i portali świata wirtualnego które, od dawna są nie aktualizowane. Kojarzą mi się z takimi starymi opuszczonymi zamczyskami grubo pokrytymi kurzem…

Na przykład w wielu miejscach znajduje się informacja że, nazwa mojej działalności to „Dukat” Anna Maria Dukat. A przecież ta nazwa została zmieniona/skrócona w 2012 roku i od tamtej pory moja działalność nosi nazwę Anna Maria Dukat.

wizytówka z adresem www.JPG

Od września 2015 roku logo mojej działalności zmieniło swój wizerunek. Przedstawiłam w nim moje serce które wkładam w moją działalność a jednocześnie aktualne logo nie jest kojarzone ze znakiem jednej z partii politycznych. W wielu miejscach świata wirtualnego pokazane jest jeszcze stare logo – bez mojego serca.

W Internecie w wielu miejscach znajduje się informacja o lokalizacji mojego biura w Warszawie, przy ul. Złota 62 lok. 35. Niestety , w związku z reprywatyzacją wielu kamienic w Warszawie (m.in. i tą gdzie było moje biuro), zrezygnowałam z najmu tego lokalu. Obecnie moja działalność nie posiada stałego lokalu biura. Od początku 2016 roku prowadzę moją działalność w formie mobilnej. Jest to forma korzystniejsza dla moich klientów, ponieważ to ja dojeżdżam w miejsce dogodne dla klienta.

I to co najważniejsze … zakres mojej działalności nie zmienił się. Jedynie wraz ze wzrostem mojej wiedzy i kompetencji rozwijam moją specjalizację z zakresu finansowania unijnego i zatrudniania osób niepełnosprawnych.

A jak Twoja działalność wygląda w świecie wirtualnym ???

Komentarze

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

(Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.)