Sukces przychodzi jedynie do tych którzy działają,
podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.

~Thomas Edison

28
sty

Cyberprzemoc - prywatny problem, publiczna sprawa...

Jak wiele osób pewnie zauważyło, moja działalność gospodarcza jak i mój udział w wielu spotkaniach i działaniach od prawie dwóch lat przycichł. Stało się tak za sprawą „wspaniałego” cyberstalkera. Faktem jest że, gdy zorientowałam się iż względem mnie jest prowadzona cyberprzemoc, to przeraziłam się i zamilkłam.

 odpoczywam....jpg

Chowałam się aby uniknąć silniejszej przemocy ze strony tego człowieka.

W wyniku mojego lęku, mojego strachu, straciłam wielu potencjalnych klientów, straciłam w dużym stopniu moją renomę, itp.. Największe straty pokazały wyniki finansowe prowadzonej przeze mnie działalności. Nawet prace nad moim tytułem doktorskim musiałam zawiesić.

Na szczęście los obdarzył mnie przypadkowym zapoznaniem się z opinią psychologiczną mojego cyberstalkera, który okazał się dorosłym dzieckiem szukającym akceptacji po tym jak nasza znajomość zakończyła się. Ten człowiek nie myśli o swoim obecnym życiu, nie myśli o swojej obecnej rodzinie i ich dobru, tylko stara się mi dokuczyć. Czyżby zrozumiał jak wiele stracił???

Od pewnego czasu z desperacją, zgodnie z prawem rozpoczęłam działania przeciw temu człowiekowi z pomocą służb bezpieczeństwa. Nie poddaję się i działać będę dla własnego bezpieczeństwa i dla bezpieczeństwa mojego syna.

 

Dzięki wspaniałej treści książki „ŻYDOWSKA MĄDROŚĆ W BIZNESIE” zrozumiałam jak walczyć z moim lękiem odnieść sukces w tak trudnych warunkach.

 żYDOWSKA mądrość.jpg

Jest takie powiedzenie „co cię nie zabije, to cię wzmocni”. Ja czuję się niepokonana i trzymam pozycję obronną. Nie pozwolę się zniszczyć człowiekowi któremu krzywda innych, sprawia przyjemność.

Teraz w moich rękach jest ogrom pracy, odbudowy tego co utraciłam w wyniku cyberprzemocy względem mnie. Moje chęci i ambicje z wielką przyjemności poświęcę przedsiębiorczości i jej finansowaniu oraz działaniom na rzecz osób niepełnosprawnych.

 

Serdecznie pozdrawiam mojego cyberstalkera !!!

 

UWAGA !!!

BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA INFORMACJE O NIEKORZYSTNYCH DLA MNIE KOMENTARZACH W ŚWIECIE WIRTUALNYM.

Komentarze

Napisany przez Bogdan dnia
Ciekawa zachętna do zgłębienia wiedzy o tmacie.
Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

(Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.)