Sukces przychodzi jedynie do tych którzy działają,
podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.

~Thomas Edison

23
lis

Fachowiec z powołania

Wielu z nas niejednokrotnie poszukuje fachowca w wybranej dziedzinie, np. hydraulika, ślusarza, mechanika, … Rozmawiamy ze znajomymi, szukamy ogłoszenia w prasie czy przeglądamy oferty w internecie. Niestety bardzo często trafiamy na „specjalistów” którzy zachwalają swoją fachowość, obiecują cudowne wykonanie prac na nasze zlecenie, … a potem my-klienci jesteśmy niemiło zawiedzeni.

Często aby uniknąć fuszerki zgłaszamy się do większych firm wyobrażając sobie że tam na pewno pracują fachowcy i wykonają nasze zlecenie szybko, sprawnie i prawidłowo. Niestety i większe firmy usługowe nie są idealnymi zleceniobiorcami. W tym przypadku częstym problemem są terminy i ceny świadczonych usług.

Dziś piszę ten wpis przepełniona radością z korzystnie dla mnie wykonanej pracy z którą ja nie poradziłabym sobie sama.

Wiosną tego roku przy myciu okien w moim mieszkaniu uległ uszkodzeniu zamek zamykający okno w jednym z pokoi mojego mieszkania. Szukałam pomocy specjalisty który pomógłby mi z naprawą uszkodzenia. W wielu firmach i od wielu specjalistów słyszałam typowy handlowy komentarz: „trzeba wymienić całe okno …”. Wiadomo że wymiana okna jest kosztowna i nie każdego stać na skorzystanie z takiej usługi tak, od ręki. Okna w moim mieszkaniu są w pełni sprawne, szczelne, należą do grupy tzw. okien klejonych. Uszkodzony był tylko zamek znajdujący się przy klamce zamykającej okno. Na szczęście przeglądając facebook-a trafiłam przypadkiem na krótką informację młodego człowieka świadczącego usługi naprawy okien. Zadzwoniłam. Po umówieniu terminu dogodnego dla mnie Pan Bartosz Połot przyjechał, obejrzał awarię i stwierdził że to nie wielki problem. Usługa trwała chwilę, sprawnie, w bardzo przystępnej cenie i bez tzw. „naciągania” na dodatkowe koszty. Pan Bartosz Połot bardzo umiejętnie wymienił zamek, zamontował klamkę do okna, wyregulował ustawienia zawiasów i okno wróciło do swojej pełnej sprawności. Wizyta i usługa Pana Bartosza Połot pokazują że prawdziwi fachowcy, tzw. „złote rączki” którzy, do swojej pracy podchodzą z powołaniem są wśród nas.

Pan Bartosz Połot prowadzi usługi naprawy okien prowadząc własną jednoosobową działalność gospodarczą REMONT STYL www.naprawaokien-24.pl . jest bardzo odpowiedzialnym specjalistą który do klienta podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem.

Bardzo miło jest mi szczerze polecić usługi naprawy okien świadczone przez Pana Bartosza Połot. Jeśli potrzebujesz pomocy fachowca do naprawy okna to dzwoń: 666 977 376.

 

A ja DZIĘKUJĘ SERDECZNIE  PANU BARTOSZOWI POŁOT za naprawę okna w moim mieszkaniu, co przy obecnej zimowej aurze jest bardzo ważne.

 

                                              Dziękuję Panie Bartoszu !!!

Komentarze

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

(Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.)