Sukces przychodzi jedynie do tych którzy działają,
podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.

~Thomas Edison

10
sty

Jestem ekspertem Business Centre Club

Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców oraz największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2500 członków (osób i firmy). Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 23 lożach regionalnych na terenie całego kraju. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Członkami Klubu są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci. BCC zrzesza blisko 2000 przedsiębiorców zatrudniających 600 tysięcy pracowników.

BCC koncentruje się na działaniach lobbingowych, których celem jest rozwój polskiej gospodarki, zwiększenie liczby miejsc pracy i pomoc przedsiębiorcom.

Ja od stycznia 2013 roku jestem ekspertem Business Centre Club ds. niepełnosprawności. Jako niepełnosprawny przedsiębiorca oddaję się pracy eksperta z poczuciem misji. Jako ekspert BCC współtworzę oraz opiniuję ustawy gospodarcze, uczestniczę w pracach komisji parlamentarnych, przedstawiam własne rozwiązania ministrom i posłom.

Na oficjalnej stronie Business Centre Club www.bcc.org.pl znajdziecie mój profil.

Komentarze

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

(Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.)