Sukces przychodzi jedynie do tych którzy działają,
podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.

~Thomas Edison

9
lis

Laur Eksperta

14 września 2015 roku Komisja Ekspertów  I edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego „Laur Eksperta” prowadzonego przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości sp. z o.o. sp.k. zakończyła pracę.

 

Moja kandydatura z zakresu „Oferta szkoleń i doradztwa biznesowo- finansowego” którą zgłosiłam, uzyskała Znak Jakości „Laur Eksperta” w kategorii „Usługi szkoleniowe”.

Laur Eksperta logo.JPG

W Komisji Ekspertów oceniających aplikacje zasiadali znamienici naukowcy, pracownicy czołowych uczelni z całej Polski, posiadający wiedzę i niekwestionowany dorobek w zakresie zarządzania jakością, towaroznawstwa, marketingu produktowego oraz innych dyscyplin odpowiadających tematycznie ocenianym w Konkursie towarom i usługom.

Kapituła nagrodziła marki które dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, pozytywnie wyróżniają się na tle innych ofert dostępnych na rynku, są oryginalne, interesujące, godne polecenia klientom.

 ścianka wyżej.jpg

Jestem dumna że prowadzona przeze mnie działalność gospodarcza i oferowane usługi są tak wysoko cenione. Z radością odebrałam Certyfikat „Laur Eksperta” na uroczystej gali w listopadzie 2015r.. Czuję się mocniej zmotywowana do podnoszenia standardów jakościowych mojej działalności. Wiem że moje przedsiębiorcze działania przyczyniają się do rozwoju polskiego biznesu.

 

Serdecznie zapraszam do korzystania ze świadczonych przeze mnie usług.

Komentarze

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

(Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.)