Sukces przychodzi jedynie do tych którzy działają,
podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.

~Thomas Edison

22
lis

Mazovia Business Congress

Mazovia Business Congress to fantastyczne spotkanie osób przedsiębiorczych. Kongres w dniu 22 listopada br. Miał miejsce w Warszawie w budynku The Venue przy ul. Bobrowieckiej.

Mimo iż spotkanie było w sobotę to uczestników spotkania było wielu. Zgodnie z planem prowadzone były prelekcje z zakresu przedsiębiorczości i wizerunku zarówno firmy jak i jego właścicieli i pracowników. Były także prowadzone prelekcje z zakresu prawa, m.in. przekształcenia jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę oraz przedstawienie franczyzy. Prelekcje te uświadomiły uczestnikom kongresu możliwości korzystnego pokierowania rozwojem przedsiębiorstwa.

Networkingiem w czasie kongresu wspaniale pokierował Grzegorz Turniak- Prezes BNI. Dzięki jego działaniom osobiście poznałam wiele cudownych osób z którymi obecnie nawiązuję współpracę.

Prowadzeniem Mazovia Business Congress zajęły się Irmina Przybyłowska i Aldona Laczycka co zrobiły z pełnym profesjonalizmem.

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników Mazovia Business Congress.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

Kongres Mazovia

Komentarze

Napisany przez Tori dnia
IJWTS wow! Why can't I think of thnigs like that?
Napisany przez Lakiesha dnia
The ablitiy to think like that is always a joy to behold
Napisany przez Christina dnia
Eneilhtgning the world, one helpful article at a time. http://hngjnzhh.com [url=http://uoxmkedth.com]uoxmkedth[/url] [link=http://pwysckh.com]pwysckh[/link]
Napisany przez India dnia
BS low - raiionaltty high! Really good answer!
Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

(Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.)