Sukces przychodzi jedynie do tych którzy działają,
podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.

~Thomas Edison

21
lis

Targi Usług Szkoleniowych i Doradczych

Targi Usług Szkoleniowych i Doradczych HRDINNOVATIONS EXPO 2014 w dn. 21 listopada miały miejsce w budynku EXPO w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego.

W czasie Targów swoje usługi oferowały m.in. 2C Consulting, PARP, LMI Polska oraz finaliści konkursu TOP HR BP.

Organizacje posiadające swoje stoiska w czasie Targów prowadziły także sesje oraz samplingi targowe. Ja osobiście wzięłam udział w trzech samplingach które prowadzone były bezpośrednio jeden po drugim.

Pierwszy sampling to „Wywieranie wpływu w komunikacji interpersonalnej” prowadzony przez trenera Jacka Kopeć na zlecenie firmy RESPECT Sp. z o.o.. poruszona była różnica między wywieraniem wpływu a manipulacją. Przećwiczone zostało szybkie i owocne przedstawienie swojego projektu osobie od której zależy realizacja tego przedsięwzięcia. Ćwiczenie trenowaliśmy dobrani w pary wśród uczestników. Takie treningi przyczyniły się do zawierania wartościowych znajomości.

„Zarządzanie czasem kluczem do terminowości i skuteczności menedżera” prowadziła Monika Ziaja. Teoria przedstawiona została na podstawie zasady Pareto oraz wykresu ważne- pilne. Praktyczne zarządzanie czasem ćwiczyliśmy w grupach 4- 5 osobowych na podstawie planowania remontu kuchni.

Ostatni sampling w którym wzięłam udział był na temat „Sztuka budowania wizerunku osobistego”. Zajęcia prowadził Kamil Rajtarski wraz z Kamilą Dudek z firmy Y- Consulting. W tym przypadku zajęcia prowadzone były luźną dyskusją uczestników popierane praktycznymi przykładami zdarzeń i faktów.

 

Z uczestnictwa w Targach Usług Szkoleniowych i Doradczych jestem bardzo zadowolona bo oprócz poszerzenia wiedzy na samplingach nawiązałam wiele wartościowych kontaktów biznesowych.

 

Targi usług szkoleniowych

Komentarze

Napisany przez Muhanguzi dnia
To właśnie świadczy o tym jak ciężko jest kobietom na rynku pracy – oiwretają własne firmy, często bardzo wielkim kosztem. Niemniej jednak gdy się już zdecydują, robią to świetnie i z determinacją, moim zdaniem dużo lepiej niż mężczyźni. Jeśli do tego spotkają na swojej drodze tak cudowną księgową jak Sylwia i otrzymają od niej tak silne wsparcie oraz pomoc – sukces murowany
Napisany przez Matt dnia
Dziękuję za tonę słodyczy Wyzwalając się od ocen kto lepiej działa, chcę pokdreśli, że kobiety przede wszystkim potrzebują się wzajemnie wspierać. Panowie mają swoje rytuały a my zagubiłyśmy kobiece sposoby wspierania się. Na szczęście jest nas kobiet- świadomych swojej mocy, coraz więcej. Krąg wsparcia staje się coraz większy. My wspieramy i nas wspierają
Napisany przez Demarlo dnia
This is a really inigtlleent way to answer the question. http://dbjmvohytj.com [url=http://xwppieaohu.com]xwppieaohu[/url] [link=http://utyymey.com]utyymey[/link]
Napisany przez Stan dnia
Te targi to rozrywka dla całej roznidy, ciekawe jak wpiszą się w to Wasze komiksy. Reakcje nieświadomych przechodnif3w na sam tytuł Nienawidzę ludzi mogą być niezłe Ciekawa była by inicjatywa połączenia gry planszowej i komiksu. Widział bym to jako komiksowe wprowadzenie w świat gry, może jakieś fragmenty instrukcji, mądrzejsze głowy pewnie wymyśliły już dawno coś ciekawszego.
Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

(Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.)