Sukces przychodzi jedynie do tych którzy działają,
podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.

~Thomas Edison

23
sty

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu 2016

Od 1991 roku Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki w konkursie Lider Polskiego Biznesu firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. Podczas Gali wręczane są także Diamenty do Złotych Statuetek dotychczasowym Laureatom Statuetek, którzy utrzymali bądź poprawili swoją pozycję na rynku.

Business Centre Club przyznaje wybitnym osobowościom spoza środowiska biznesu Nagrody Specjalne za przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości i gospodarki rynkowej w Polsce.

Przyznawany jest także Medal Solidarności Społecznej wspólnie z Fundacją Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym Nadzieja, za zaangażowanie społeczne, pomoc potrzebującym, propagowanie idei odpowiedzialności społecznej oraz za budowanie Solidarności społecznej.

Efektowna ceremonia wręczenia statuetek co roku odbywa się podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu.

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu 2015 wyglądała tak: http://www.bccevents.pl/(o gali w archiwum wydarzeń)

Najbliższa uroczystość odbędzie się 23 stycznia 2016 roku w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Na dogodnych warunkach wiele firm i instytucji może promować swoją markę i działalność wśród goszczących na Gali przedsiębiorców. Do współpracy zapraszani są Mecenasi i Partnerzy Gali. Zapraszam do zapoznania się z ofertą współpracy przy organizacji Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu 2016.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www promującej wydarzenie.

Komentarze

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

(Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.)