Sukces przychodzi jedynie do tych którzy działają,
podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.

~Thomas Edison

24
sty

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

24 stycznia 2015r. kolejny raz brałam udział w Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu organizowanej przez Business Centre Club, gdzie osobiście pełnię funkcję eksperta ds. niepełnosprawności.

Galę otworzył koncert orkiestry The Melody Makers prowadzonej przez Ondreja Havelkę. The Melody Makers to orkiestra swingowa prezentująca brzmienie z lat dwudziestych i trzydziestych. Spektakl jaki przedstawili muzycy w trakcie koncertu był niezwykle ciekawy i radosny. Z ogromną dawką humoru muzycy odebrali podziękowania za swój występ „obcałowywując” wszyscy po kolei Panią dziękującą za występ.

Wielką Galę Liderów Polskiego Biznesu prowadzili: Serafina Ogończyk- Mąkowska i Grzegorz Miśtal.

Podczas tegorocznej Gali odbyła się ceremonia wręczenia Diamentów i Nominacji do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Przedsiębiorstwa zdobywające odpowiednią ilość wyróżnień, nagród oraz Diamentów otrzymują za swoje zasługi Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu.

BCC od początku swojego istnienia pomaga potrzebującym oraz wspiera instytucje charytatywne. Osoby zaangażowane w działania społeczne i wspierające ideę odpowiedzialności społecznej biznesu nagradzane są Medalem Solidarności Społecznej.

W tym roku Nagrodę Specjalną Business Centre Club otrzymał Prezydent Bronisław Komorowski za aktywne działania na rzecz rozwoju i stabilności naszego kraju, politykę porozumienia i zrozumienia, sprzyjającą rozwojowi polskiej gospodarki i polskich przedsiębiorstw.

Po zakończeniu części oficjalnej, podczas przyjęcia w foyer teatru odbył się pokaz mody kolekcji Van Graff, aukcja dzieł sztuki BCC, wystawa malarstwa Marii Wollenberg- Kluza, prezentacja finalistek Miss Egzotika oraz prezentacje kilku fundacji.

W tym roku na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu partnerował mi mój nastoletni syn. Nie tylko mi towarzyszyło własne dziecko. Młodzi ludzie doświadczający środowiska pracy rodziców oswajają się z tym środowiskiem oraz dostają „zastrzyk” motywacji do nauki kierunkowej.

Zaproszenie Statuetka BCC Minister Ryszard Kalisz

Komentarze

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

(Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.)