Sukces przychodzi jedynie do tych którzy działają,
podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.

~Thomas Edison

30
paź

Wyobrażenia, skojarzenia,... wpływają na zmiany.

Przed Wyborami które miały miejsce 25 października, wiele osób pytało mnie czy startuję w Wyborach? Dziwiły mnie te pytania więc zaczęłam dociekać skąd tyle osób ma wyobrażenie o moim udziale w polityce.

Udało się !!! znalazłam przyczynę kojarzenia mojej osoby z jedną z partii politycznych w polskim parlamencie. Powodem domysłów był wizerunek logo prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej.

logo.JPG

Moja działalność gospodarcza funkcjonuje na rynku od 2004 roku i nie mogę pozwolić aby była kojarzona z jakąkolwiek partią polityczną. Dlatego też logo mojej działalności odwróciłam „do góry ogonkiem” i tchnęłam w nie więcej miłości dokładając serce.

No cóż, z wielu stron się słyszy jak i w pewnej chwili ma się poczucie wprowadzenia zmian aby usprawnić i ulepszyć swoją sytuację. Dlatego od 1 października 2015 roku logo prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej Anna Maria Dukat zmieniło swój wizerunek i teraz wygląda tak:

logo z sercem.JPG

Zakres moich usług nie zmienił się. Nadal zajmuję się przedsiębiorczością i jej finansowaniem oraz zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.

 

Już jest po wyborach, ja nie należę do żadnej partii politycznej a logo prowadzonej przeze mnie działalności gospodarczej Anna Maria Dukat ma nowe życie.

Polecam świadczone przeze mnie usługi doradczo- szkoleniowe które prowadzę z sercem !!!

Komentarze

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

(Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.)